تجهیزات آبیاری آریا
خانه / رایزر پلیمری / قیمت رایزر پلیمری سایز ۱/۵

قیمت رایزر پلیمری سایز ۱/۵

قیمت رایزر پلیمری سایز ۱/۵‌ را به صورت خیلی پایین تنها از نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید‌. این محصول دارای جنس عالی و درجه یک است همچنین یکی از لوازم اساسی در آبیاری های مختلف است که کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت رایزر پلیمری سایز 1/5

معرفی رایزر پلیمری سایز ۱/۵

رایزر پلیمری سایز ۱/۵  یکی از تجهیزات پرکاربرد در زمین های کشاورزی و یا حتی گلخانه ای است. این محصول قابلیت آب رسانی را به محصولات زراعی فراهم می کند و همچنین انشعاب آب را از لوله های اصلی در زیر خاک ارائه می دهد.
شما می توانید در آبیاری های معمولی و یا بارانی از این رایزر استفاده کنید. رایزر پلیمری دارای انواع سایزهای متفاوت است و در طول های ۴۰ سانتی متر، ۵۰ سانتی متر و ۶۰ سانتی متر و غیره تولید می شوند.

مشخصات رایزر پلیمری سایز ۱/۵

رایزر پلیمری سایز ۱/۵ اولین و تنها مقرون به صرفه ترین راه حل یکپارچه است که برای بیش از نیازهای خاص بازار آبیاری چمن مصنوعی، زمین کشاورزی و غیره طراحی شده است.
این محصول با حفظ کامل سطح، قابل پخش و ایمن نگه داشتن، با دسترسی کامل به تمام اجزای آبیاری، عمل آب رسانی‌ را به سطح زمین ها فراهم می کند.

قیمت رایزر پلیمری سایز ۱/۵

کاربران می توانند انواع سایز و طول های مختلف رایزر پلیمری را به صورت عمده و خرده با قیمتی پایین از طریق وب سایت ما خریداری کنند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت رایزر پلیمری آذربایجان شرقی

لیست قیمت رایزر پلیمری آذربایجان شرقی

لیست قیمت رایزر پلیمری آذربایجان شرقی را می توانید به صورت آنلاین از طریق شماره …

دیدگاهتان را بنویسید