خانه / لوله آبیاری / خرید لوله برای آبیاری قطره ای

خرید لوله برای آبیاری قطره ای

خرید لوله برای آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت و ارزان نرخ بازار به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر می باشد و شما می توانید این محصول را به صورت مستقیم خریداری نمایید.

خرید لوله برای آبیاری قطره ای

کاربرد لوله آبیاری قطره ی

لوله آبیاری قطره ای از جنس پلی اتیلن می باشد و شما می توانید برای آبیاری قطره ای از سایز ۱۶ میلیمتری استفاده کنید به دلیل اینکه یکسری از آنها دارای دریپر های سرخود است و یکسرس دیگر به وسیه انواع قطره چکان ها می توان از آن استفاده نمود. سیستم آبیاری قطره ای روشی ست که آب که به وسیله لوله پلی اتیلن داخل آن جاری می شود به وسیله دریپر و قطره چکان های مختص به آن آب به ریشه گیاه پخش می گردد و کاربرد زیادی در بین باغداران و کشاورزان دارد و ساده ترین روش در سیسم آبیاری در کل دنیا محسوب می گردد.

خرید لوله برای آبیاری قطره ای

مزیت های لوله آبیاری قطره ای

  • لوله آبیاری قطره ای به دلیل مصرف بهینه آب  دارای هزینه ها و مزایایی ‏آگرونومیکی، آگروتکنیکی و اقتصادی منحصر به فرد است.
  • روش آبیاری قطره ای برای انواع کشتهای متراکم و ردیفی نظیر میوه، سبزیجات، صیفی جات، چغندرقند و … خصوصاً در گلخانه ها قابل استفاده است.
  • با استفاده از لوله های آبیاری قطره ای از رویش علف های هرز جلوگیری کرده و هزینه های کارگری را تا حد زیادی کاهش می دهد.

خرید لوله برای آبیاری قطره ای

برای خرید لوله های آبیاری قطره ای می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری این محصول را به صورت عمده و خرده به وسیله شماره های درج شده می توانید خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 3.4 پلی اتیلن

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲ را همین حالا از ما دریافت کنید. لوله‌های …

دیدگاهتان را بنویسید