خانه / لوازم آبیاری / آبیاری قطره ای / قیمت فروش لوازم آبیاری قطره ای در بازار

قیمت فروش لوازم آبیاری قطره ای در بازار

قیمت فروش لوازم آبیاری قطره ای در بازار بستگی به جنس آن دارد که میتوانید لوازم آبیاری قطره ای را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در تعداد بالا و انبوه برای همکاران و کشاورزان عزیر توسط شرکت کشاورزی آریا قرار دارد. که میتوانید به صورت عمده و خرده آن را تهیه کنید.

قیمت فروش لوازم آبیاری قطره ای در بازار

 لوازم آبیاری قطره ای چه کاربردی دارد؟

 1. آبياري قطره اي عبارتست از پخش آهسته آب بر سطح يا زير خاك به صورت قطرات مجزا، پيوسته، جريان باريك يا اسپري ريز از طريق  قطره چکان هایی كه در طول خط انتقال آب قرار دارند .

آبياري قطره اي داراي روشها  و مفا هيم متعددي است مانند:

 • آبياري دريپ 
 • آبياري زير بستري 
 • آبياري فواره اي و آبياري اسپري است .

سیستم آبیاری قطره ای ، کارآمد ترین سیستم آبرسانی و تحویل مواد مغزی به گیاه میباشد. آبیاری قطره ای با استفاده از رساندن آب به منطقه رشد ریشه گیاه باعث افزایش عملکرد میشود. شاید با استفاده از آبیاری های سنتی باغچه ، باغ یا مزرعه خودتان را آبیاری کنید. اما با توجه به کمبود آب و بالا رفتن قیمت آن لازم است تا جلوی اتلاف را بگیرید.

فرقی نمیکند شما باغچه ی خانه تان را میخواهید آبیاری کنید یا مزرعه چند صد هکتاری تان را. آبیاری قطره ای به شما کمک میکند. در کنار مصرف بهینه آب ، کنترل مناسبی صرف کود ها و سم ها داشته باشید.

با استفاده از لوله های تحت فشار و قطره چکان هایی که در مسیر لوله و پای هر گیاه نصب میشوند .شما میتوانید براحتی آبیاری باغچه یا باغ خودتان را کنترل کنید. از طرفی هم از شر دردسر های مختلف آبیاری راحت میشوید. هم زیبایی قابل قبولی به باغچه یا باغ خودتان هدیه میکنید. فقط با باز و بسته کردن شیر. یا استفاده از سیستم های هوشمند ، آب درون لوله ها جریان پیدا میکند. و گیاهان شما را آبیاری میکند.

قیمت فروش لوازم آبیاری قطره ای در بازار

مزایایی سیستم آبیاری قطره ای

۱٫ کنترل آب

یکی از مزیت های این روش کنترل بالا در اعمال آب است. این سیستم از تعداد زیادی خروجی تشکیل شده است .که با یکنواختی بالا میتوانند آب را گیاه برساند. این موضوع کنترل بالایی را به شما در نحوه ی آبیاری میدهد. این سیستم همچنین برای کنترل خودکار و آبیاری های هوشمند بسیار مناسب است.

۲٫ مرطوب نگه داشتن ناحیه ریشه

گیاهان برای جذب مواد مغزی از خاک نیاز به رطوبت دارند.اگر این رطوبت بصورت منظم و مداوم در اختیار آنها صورت بگیرد،رشد بهتری خواهند داشت.

۳٫ امکان استفاده از آبهای با کیفیت پایین تر

در آبیاری میکرو میتوان آب با املاح بیشتر را مورد استفاده قرار داد . بدون اینکه تولید محصول بصورت معنی داری کم شود.وقتی شما سیستم آبیاری قطره ای دارید ، میتوانید با استفاده از آبهای فاضلاب تصفیه شده زمین خود را آبیاری کنید.

۴٫ بازده بالا

اطلاعات موجود نشان میدهد بازده آبیاری در سیستم های میکرو در سطح دنیا رقمی نزدیک به ۸۵ درصد است . به لحاظ صرفه جویی در آب و جلوگیری از اتلاف آن ، یکی از بهترین روش ها بشمار میرود. جالب است بدانید که کشور های توسعه یافته ادعا میکنند ، که میتوانند بوسیله آبیاری قطره ای بازدهی بین ۹۵ تا ۱۰۰ درصد را اعمال کنند. کشب چنین بازده بالایی در روش های دیگر آبیاری غیر ممکن است. مثلا در آبیاری جوی پشته ای بازده آبیاری در بهترین حالت نزدیک به ۶۵ درصد خواهد بود .

۵٫ کاربرد کود، علف کش ها و سموم دفع آفات

با سیستم میکرو میتوان کود را بصورت محلول ، همراه با آب آبیاری اعمال کرد. این عمل فوایدی زیادی دارد . از  این طریق میتوان در هزینه ی نیرو ی کارگر صرفه جویی کرد. کود هارا بصورت دقیق تر به زمین اعمال کرد. و غلظت مقادیر داده شده را مطابق با نیاز گیاه تنظیم کرد.

۶٫ استفاده از خاک نه چندان مستعد

از این روش میتوان در زمین های صخره ای و پرشیب ( بدون ایجاد فرسایش ) استفاده کرد. خاک های با نفوذ پذیری بالا و ظرفیت نگهداشت کم به این سیستم بخوبی جواب میدهند . همچنین در قطعات کوچک با نفوذ پذیری زیاد هم میتوان از این سیستم استفاده کرد.

قیمت فروش لوازم آبیاری قطره ای در بازار

مزایای همکاری با شرکت آریا

 • کف قیمت بازار
 • مرغوبیت محصول
 • ضمانت اصالت و ضمانت محصول
 • مشاوره انتخاب محصول
 • مشاور افزایش مشتری
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • ارسال سریع به سراسر کشور
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت تجهیزات آبیاری بارانی

فروشگاه لوله و اتصالات آبیاری قطره ای

فروشگاه لوله و اتصالات آبیاری قطره ای به پخش عمده انواع و اقسام این محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید