خانه / لوله آبیاری / شرکت تولید کننده لوله آبیاری قطره ای پلی اتیلن

شرکت تولید کننده لوله آبیاری قطره ای پلی اتیلن

شرکت لوله آبیاری قطره ای تولید کننده انواع پلی اتیلن با کادری مجرب در انواع مختلف با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد. لوله پلی اتیلن ۱۰ میلیمتری اغلب به عنوان لوله فرعی با برترین مواد PE100 در کلاف های ۱۰۰ , ۲۰۰ و ۴۰۰ متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 تولید می گردد و در آبیاری و انتقال آب در زمین های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت تولید کننده لوله آبیاری قطره ای پلی اتیلن

کاربرد لوله آبیاری قطره ای پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن اولین و جزو پر کاربرد ترین مهمترین وسیله سیستم آبیاری قطره ای در صنعت کشاورزی است. لوله پلی اتیلن آبیاری شامل سایز های متنوعی می باشد که از سایز لوله پلی اتیلن ۱۰ میلیمتری شروع تا سایز لوله پلی اتیلن ۵۰۰ میلیمتری قابل استفاده است. زمانی که شما میخواهید یک لوله پلی اتیلن انتخاب کنید باید به گواهینامه ‌ها و استانداردها از تولید کننده و کیفیت محصول تولیدی اطمینان حاصل کنید.

شرکت تولید کننده لوله آبیاری قطره ای پلی اتیلن

مزایایی لوله آبیاری قطره ای

  • لوله و اتصالات پلی اتیلن در برابر تعداد بیشماری از مواد شیمیائی مقاوم هستند و دچار خوردگی نخواهند شد لذا در پروژه هائی که لوله و اتصالات فلزی یا بتنی امکان ادامه حیات ندارد لوله و اتصالات پلی اتیلن مقاومتی عالی از خود نشان می دهند.
  •  لوله و اتصالات پلی اتیلن در صورت اجرای صحیح و جوشکاری استاندارد نشتی نخواهند داشت و مقاومتی برابر با لوله اصلی را دارا خواهند بود.
  • با توجه به انعطاف پذیری فوق العاده لوله و اتصالات پلی اتیلن، این لوله ها می توانند در برابر حرکات زمین و زلزله مقاوم باشد و تنش های خمشی و کششی را براحتی تحمل نمایند. این خاصیت هزینه تعمیرات و یا بازسازی خطوط انتقال را بسیار کاهش می دهد.
  • هزینه ترانشه و بستر سازی شبکه لوله و اتصالات پلی اتیلن بسیار پائین تر از مشابه فلزی و یا بتنی آن می باشدو حتی در بعضی از پروژه ها نیازی به بستر سازی ندارد.
  • عمر لوله و اتصالات پلی اتیلن با کاربردهای مختلف طولانی و بیشتر از ۵۰ سال است.
  • با توجه به اینکه مواد اولیه لوله و اتصالات پلی اتیلن در برابر حملات بیولوژیکی مقاوم هستند می تواند برای انتقال آب شرب شهری مورد استفاده قرار گیرد و نیازی به فرآوری لوله برای انتقال آب شرب ندارد که این خاصیت می تواند هزینه های اجرا را تا ۵۰% کاهش دهد.
  • وزن سبک لوله و اتصالات پلی اتیلن حمل و نقل این تجهیزات را ساده تر از نمونه های فلزی و بتنی می نماید و باعث کاهش هزینه های اجرا و سرعت بالاتر انتقال از محل تولید تا اجرا می شود.
  •  لوله و اتصالات پلی اتیلن دوستدار محیط زیست هستند و انرژی کمتری را با توجه به عدم نیاز به عایق کاری به هدر می دهند ضمنا در تولید آنها گازهای گلخانه ای کمتری تولید می شود.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 3.4 پلی اتیلن

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲ را همین حالا از ما دریافت کنید. لوله‌های …

دیدگاهتان را بنویسید