خانه / فیلتر دیسکی آبیاری / مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای با لیست قیمت

مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای با لیست قیمت

مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای با لیست قیمت در شرکت کشاورزی آریا آماده فروش عمده و خرده فیلتر دیسکی آبیاری می باشد. فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای معتبر ترین شرکت ها یعنی آزود azud، آیتوک aytok ، ایریتک، تورلادو و… را از مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای شرکت تجاری آریا با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری

آیا نگران رسوبات و گرفتگی لوله های پلی اتیلن، آبپاش ها و قطره چکان ها هستید؟ آب دارای املاحی است که در صورت رسوب در سیستم آبیاری موجب گرفتگی و صرف هزینه های زیاد می شود. با خرید فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای مشکل املاح و رسوبات در آبیاری را حل کنید.

انواع فیلتر آبیاری قطره ای

انواع فیلتر آبیاری قطره ای را می توان از نظر های مختلف بررسی کرد. آگاهی داشتن از ویژگی های فیلتر می تواند در خرید کمک شایانی کند.  از نظر نوع کارکرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. فیلتر شنی یا صافی شنی
  2. فیلتر توری
  3. فیلتر دیسکی
همچنین فیلترها را از نظر تمیز کردن می توان به دو گروه دستی و اتوماتیک تقسیم بندی کرد. مینی فیلتر های دیسکی از فیلتری های دیسکی کوچک تر هستند. حداکثر ارتفاع آنها ۳۰ یا ۴۰ سانتی متر است.

مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری

نحوه خرید و فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای

برای اطلاع  از قیمت و نحوه خرید و فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای و مینی فیلتر دیسکی با کارشناسان و مشاوران مرکز فروش فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای شرکت کشاورزی آریا در تماس باشید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش سیستم فیلتراسیون آبیاری قطره ای

فروش سیستم فیلتراسیون آبیاری قطره ای

فروش سیستم فیلتراسیون آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار …

دیدگاهتان را بنویسید