خانه / آبپاش آبیاری / پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید این محصول را خریداری نمایید.

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

کاربرد آبپاش های آبیاری بارانی

در سیستم آبیاری بارانی نیاز به لوله کشی است که آب باید با فشار زیاد از لوله ها عبور کرده و از طریق آبپاش ها خارج و به صورت قطرات ریز و درشت از آن خارج می شود و گیاهان و محصولات کشاورزی را آبیاری می کند.
آبپاش های آبیاری در برند های ایرانی و خارجی نیز تولید می شود و در جنس های مختلفی مانند: پلاستیکی، آلومینیومی و فلزی نیز طراحی شده است. این آبپاش از لوله های پلی اتیلن نیز نصب و را اندازی می گردد و به وسیله رایزر و پایه آبپاش نصب و راه اندازی می گردد و به وسیله آن می توانید آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزی مانند باران بدهید.

انواع آبپاش های آبیاری بارانی

  • آبپاش آبیاری آمبو
  • آبپاش آبیاری هانتر
  • آبپاش‌های عکس‌العملی
  • آبپاش‌های دنده‌ای
  • انواع آبپاش‌های ضربه‌ای
  • آبپاش‌های ثابت

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

آبپاش آبیاری بارانی ویرسا

آبپاش آبیاری بارانی ویرسا یکی از مدل های محبوب است که ساخت کمپانی معتبر اسپانیا می باشد و واردات آن به داخل کشور از سالیان زیادی است.
این محصول از مدل های آبپاش برنجی است که دارای استقامت بالایی می باشند. این آبپاش ها دارای ابعاد متفاوتی هستند که از سایز کوچک آن در باغ های متعدد و سایز بزرگ آن در مزارع بزرگ و زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.
ساخت و طراحی این آبپاش های ویرسا از دو سطوح برنج و پلاستیک تشکیل شده است که عملکرد صحیح و مفید آبرسانی سطح زیادی از زمین های کشاورزی را فراهم می کند.

ویژگی آبپاش آبیاری بارانی ویرسا

آبپاش آبیاری بارانی ویرسا در دو مدل تنظیم شونده و تمام دور طراحی شده است. همه ی این نوع از مدل ها دارای قابلیت تنظیم شعاع پاشش آب هستند تا که متناسب با نوع زمین ها و محصولات کشاورزی نحوه آبیاری انتخاب شوند.
این آبپاش ها دارای انواع مختلف ۵۰، ۸۰، ۳۵، ۳۶، ۶۰، ۶۶، ۱۵۰ و ۱۵۵ هستند که از ‌‌پاشش شعاع آب کم، متوسط و زیاد بهره می برند.
فنر مجهز شده در قسمت بالایی این مدل از آبپاش های ویرسا منجر شده است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی سریع تبدیل کند. همه ی این ویژگی ها باعث می شود که عمل آبرسانی همه جانبه و فراگیر به خوبی در‌محیط فراهم شود.

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

آبپاش آبیاری بارانی آمبو:

آبپاش آبیاری بارانی آمبو،‌ یکی دیگر از مدل های کاربردی می باشد که فروش بالایی به خود کسب کرده است.
نصب و راه اندازی این مدل از آبپاش ها بسیار ساده است که آب مورد نیاز به صورت تحت فشار و از طریق لوله های مخصوص بر روی سطح زمین های کشاورزی توزیع می گردد. همچنین به وسیله این آبپاش های آبیاری بارانی آمبو می توانید کود و سم مور نیاز مخصوص گیاهان و دیگر محصولات را به آن اضافه کنید.
این آبپاش ها دارای قابلیت های ویژه ای هستند که عمل آبرسانی یکنواخت را فراهم می کنند. همچنین از شعاع پاشش آب قدرتمند و ایده آلی هستند که میان ۱۷ الی ۲۰ متر را پوشش می‌دهند.

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در هر کجایی ایران هستید می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

بزرگ ترین تولیدی آبپاش آبیاری چمن

انواع آبپاش فضای سبز با قیمت مناسب

انواع آبپاش فضای سبز با قیمت مناسب در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید