خانه / تایمر آبیاری / قیمت تایمر آبیاری قطره ای باغچه

قیمت تایمر آبیاری قطره ای باغچه

قیمت تایمر آبیاری قطره ای باغچه با بهترین کیفیت در تعداد زیاد به صورت عمده و خرده و با کمترین قیمت در تجهیزات کشاورزی آریا و ارسال به سراسر کشور به صورت اینترنتی و حضوری میتوانید این محصول را که مخصوص آبیاری باغچه و گل ها و باغات است در انواع مختلف سفارش دهید.

کاربرد تایمر آبیاری قطره ای باغچه

تایمر آبیاری قطره ای برای آب رساندن به پای گیاه با صرفه جویی در آب امروزه در صنعت کشاورزی بسیار پر کاربرد و پر طرفدار است. این تایمر به راحتی بر روی انواع شیر های خانگی و شیر های آبیاری قطره ای نصب می شود. و تنظیم کردن تامیر خیلی آسان است اگر یک بار این تایمر را تنظیم کنیم میتوانیم به صورت مداوم از آن استفاده کنیم. به عنوان نمونه اگر بخواهید آبیاری در بعد از ظهر انجام گیرد ساعت شروع آن را مثلاً بر روس ساعت ۸ شب تنظیم می کنید و مدت آبیاری را می توانید از ۱٫۵ دقیقه تا ۱۲۰ دقیقه ، بر اساس نوع تایمر آبیاری خانگی انتخابی، تنظیم نمایید. تعداد دفعات آبیاری را میتوانید برنامه ریزی و تنظیم کنید.

میتوانید باغچه خود را همیشه و در یک ساعت خاص آبیاری کنید به طور مثال ۲۴،۴۸،۷۲ ساعت باشد این تایمر این امکان را به شما میدهد. علاوه بر این اگر گیاه شما به آب کمتری نیاز داشته باشد یا اگر محدودیت دسترسی به منابع آب را دارید می توان از برنامه هفتگی آبیاری قطره ای استفاده نمایید(مثلا هر هفته ۲۸ دقیقه تایمر آبیاری کار کند).با استفاده از تایمر آبیاری خانگی شما به راحتی می توانید باغچه یا ویلا ها – باغات خود را آبیاری نمایید. توان این تایمر باطری است و عمر مفید باطر ی ها بسته به نوع آن دارد.

قطره

 

انواع تایمر آبیار باغچه

 1. تایمر ابیاری اوربیت آمریکا دو خروجی
 2. تایمر آبیاری خانگی آکوا تایوان دو خروجی
 3. تایمر آبیاری بهکو تک خروجی
 4. تایمر آبیاری آمیکو دو خروجی ساده

قیمت تایمر آبیاری قطره ای باغچه

ویژگی های مناسب برای تایمر آبیاری

 • یک تایمر خوب باید دارای ویژگی تشخیص زمان آبیاری باشد.
 • زمانی که بارندگی انجام می شود، تایمر با تشخیص آب مورد نیاز گیاه می تواند آبیاری را متوقف کند. همچنین میزان آب خروجی نیز بر اساس برنامه ی کاربردی که روی این دستگاه اجرا می شود تعیین می شود.
 • تایمر آبیاری باید ضد آب ساخته شود و ممانعتی در نصب بیرون از خانه نداشته باشد.
 • این دستگاه برنامه ریزی هدفمندی را انجام داد. صفحات تایمر های جدید به صورت لمسی تولید می شود که معمولا می بایست با یک تنظیم ساده آبیاری را انجام داد.
 • تایمر های آبیاری معمولا چندین منطقه را کنترل می کنند و از این رو می توان کنترل چند منطقه را به صورت جداگانه فراهم نمود. تایمر آب دارای دو انتها است که یکی از آن ها برای پیوستن به منبع اصلی و دیگری برای تنظیم و در انتهای لوله یا شلنگ قرار می گیرد.
 • برای تنظیم درست ابتدا می بایست از برق ورودی تایمر اطمینان حاصل نمود که در برخی از آن ها به صورت سیم کشی از طریق کابل برق انجام شده و در انواع ساده تر آن از باتری استفاده می شود. اطمینان از شارژ باتری ها در این موارد اهمیت زیادی دارد.
 • با نصب صحیح یک تایمر آبیاری صحیح و دوری گیاه از تنش به سادگی انجام خواهد شد.

قطره

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید تایمر آبیاری بهکو

خرید تایمر آبیاری بهکو مدل BHC-1110

خرید تایمر آبیاری بهکو مدل BHC-1110 را با قیمتی ویژه از شرکت آریا تجربه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید