خانه / نایلون کشاورزی / قیمت انواع نایلون کشاورزی به صورت مستقیم

قیمت انواع نایلون کشاورزی به صورت مستقیم

قیمت انواع نایلون کشاورزی به صورت مستقیم در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری خریداری نمایید.

نایلون عریض کشاورزی با قیمت شگفت انگیز

کاربرد نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی در انواع مختلفی به صورت یک لایه، دو لایه و چند لایه و دو نوع ساده و یوی دار تولید و روانه بازار شده است. نایلون کشاورزی کاربرد های زیادی در زمینه های مختلف را دارد به صورت مثال برای مسقف نمودن گلخانه های از نایلون عریض کشاورزی یوی دار استفاده میشود زیرا اشعه مادون قرمز و ماورای بنفش را گرفته و نوری بسیار عالی و سالم به گل، میوه ها و درختان نیز می بخشد و دیگر نیازی نیست که نایلون عریض را برای پوشش گلخانه ها استفاده نمود چون خودش بسیار عریض است و سقف را به خوبی پوشش می دهد. نایلون عریض کاربرد های زیادی در زمینه های کشاورزی، دامپروری، پوشش ساختمانی، پرورش قارچ و پوشش های ساختمانی را دارد.

قیمت انواع نایلون کشاورزی به صورت مستقیم

مزایایی نایلون عریض کشاورزی

  • در تولید نایلون عریض کشاورزی در عرض ۳۰ الی ۴۰۰ میکرون متغییر است و اگر مایل بع ضخامت بالاتری هستید باید آن را سفارش دهید تا بسته به نیازتان تولید گردد.
  • نایلون های عریض کشاورزی به صورت شفاف تولید می شود که نور مناسب و بدون ضرر را به مکانتان می بخشد و گیاهان رشد مطلوبی پیدا می کنند.
  • نایلون کشاورزی( نایلون عریض ) بصورت دو نوع گلخانه ای و همچنین مقاوم در برابر اشعه یو وی ساخته میشوند که کشاورز میتواند نایلون مناسب خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.

قیمت انواع نایلون کشاورزی

برای قیمت روز انواع نایلون عریض کشاورزی می توانید از طریق درگاه های ارتباطی و شماره های درج شده در وب سایت از این محصول به صورت عمده و خرده مطلع شوید و آن را بدون واسطه خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید نایلون عریض کشاورزی با قیمت مناسب

قیمت روز نایلون عریض به صورت عمده

به دلیل نواسانات نرخ ارز از گذاشتن قیمت روز نایلون عریض به صورت عمده گذاشته …

دیدگاهتان را بنویسید