خانه / تجهیزات آبیاری گلخانه / فروشگاه تجهیزات آبیاری گلخانه

فروشگاه تجهیزات آبیاری گلخانه

آیا میدانید در گلخانه ها از چه نوع تجهیزات آبیاری استفاده می کنند و آیا میدانید چند فروشگاه معتبر برای فروش تجهیزات آبیاری گلخانه وجود دارد؟
در آبیاری گلخانه ها یا از روش آبیاری قطره ای استفاده می شود و یا آبیاری با شلنگ دستی که در بیشتر گلخانه ها آبیاری با شلنگ دستی انجام می شود و این روش نیازمند کارگر و وقت بیشتری است، اما روش آبیاری قطره ای یکی از روش های مناسب است که از اتلاف آب جلوگیری می کند، فروشگاه های معتبری در سطح کشور برای فروش تجهیزات آبیاری گلخانه وجود دارد.

فروش تجهیزات آبیاری گلخانه ای:

روش مناسب استفاده در سیستم آبیاری گلخانه ای:

همانطور که گفته شد برای رشد بی رویه محصولات گلخانه ای و جلوگیری از هدر رفتن آب باید مناسب ترین روش را برای آبیاری گلخانه ای انتخاب کرد.
در این راستا انتخاب برترین گزینه قطعات و تجهیزات آبیاری گلخانه ای نیز یکی از ملزومات اساسی برای رسیدن به این اهداف می باشد.
با این حال در نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا می توانید انواع این لوازم را باکیفیت عالی و درجه ساخت اصیل دریافت کنید.
همچنین از قیمت های ارزان آنان بهره مند شوید. این تجهیزات دارای ساخت عالی و درعین حال ماندگار است که استقامت خود را در برابر شرایط جغرافیایی و ضربه های احتمالی حفظ می کنند‌. آبیاری قطره ای یکی از سیستم هایی است که اکثراً در آبیاری محصولات گلخانه ای استفاده می شود. چراکه دارای عملکرد ایده آل و باکیفیت است و روشی بسیار مقرون به صرفه است.

فروش تجهیزات آبیاری گلخانه ای:

لیستی از لوازم آبیاری قطره ای موجود:

 • لوله های اصلی و فرعی
 • نوار تیپ
 • پمپ آب
 • انواع اتصالات ( شیر تیپ به تیپ، کمربندی، سه راه و غیره )
 • فیلتر های تسویه
 • انواع قطره چکان ها
 • تنظیم کننده فشار
 • شلنگ های مخصوص
 • انواع رایزر ها
 • نوار تفلون
 • لوله های دریپر دار
 • تانک کود
 • فیلتر دیسکی
 • و غیره

مزایای استفاده از نایلون های گلخانه ای:

یکی از تجهیزات اساسی و مورد نیاز در بخش گلخانه ای تهیه نایلون های مخصوص برای پوشاندن سقف محل مورد نظر می باشد.
این نایلون ها به طور کلی، هوای متعادل گلخانه را در روز نگه می دارد و شب را با هوای گرم و ایده آل حفظ می کند.

به عبارتی اختلاف دما بین روز و شب را به حداقل می رساند. از تنش گیاه بخصوص در زمستان می کاهد. باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.
این سایبان گلخانه ای از آسیب پرندگان به سبزیجات و درختان میوه در مناطقی که محصولات زراعی و درختان میوه کشت می شود جلوگیری می کند.
نایلون های گلخانه ای برای محافظت از تمام سبزیجات و میوه ها در برابر تگرگ و اثر سوزش خورشید استفاده می شود.
علاوه براین ها از این نایلون های پلی اتیلن به عنوان محافظ مصالح ساختمانی در نمای ساختمان استفاده می شود.به علاوه از ورود اشعه های مضر خورشید به گلخانه جلوگیری می کند.

فروش تجهیزات آبیاری گلخانه ای:

دیگر تجهیزات کاربردی قابل استفاده در سیستم های آبیاری گلخانه ای:

پمپ های آب یکی از تجهیزات لازم جهت فراهم کرد آب و افزایش آن در سیستم های آبیاری گلخانه ای است. این پمپ ها در وب سایت از انواع مدل ها و برند های معروف موجود است.
همچنین دارای ساخت قطعات تشکیل دهنده فوق العاده باکیفیت و ماندگار می باشد. وظیفه اصلی این پمپ ها انتقال آب در مناطق کم بارش و فراهم کردن آب مورد نیاز است.

نوار تیپ های قطره ای از دیگر لوازم پرکابرد در سیستم های آبیاری قطره ای است. این محصولات مانع هدر رفتن آب و سپس رساندن آب مورد نیاز به ریشه محصولات می شوند.
این نوار ها فوق العاده نرم و انعطاف پذیر هستند. درنتیجه حمل و جمع آوری بسیار آسان و بی درد سری دارند.

فروش تجهیزات آبیاری گلخانه ای:

جهت دریافت لیست قیمت ارزان انواع تجهیزات آبیاری گلخانه ای هم اکنون عجله کنید و با شماره های درج شده در وب سایت ما جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

تجهیزات آبیاری گلخانه

تجهیزات آبیاری گلخانه ای تحت فشار ارزان قیمت

تجهیزات آبیاری گلخانه ای تحت فشار ارزان قیمت به صورت عمده و خرده. انواع تجهیزات …

دیدگاهتان را بنویسید