خانه / شیر آبیاری کشاورزی / بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی

بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی

برای این که بتوان با بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی، ارتباط مستقیم برقرار کرد و چنین محصولی را خریداری نمود، یکی از روش ها اینترنت است.
محصولات کشاورزی را می بایست به شیوه ای مناسب آبیاری نمایند، به همین خاطر از شیر هایی استفاده می کنند که این کار را می تواند به شیوه و روشی مناسب انجام داد. به یاد داشته باشید که بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی، را نه تنها سنتی بلکه اینترنتی هم می توان دنبال کرد.

بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی

معرفی شیر‌ آبیاری قطره ای

شیر آبیاری قطره ای یکی از تجهیزات جانبی سیستم های آبیاری تحت فشار است که عملکرد مفیدی دارد. جنس بدنه این دسته از شیرالات از مواد اولیه پلی اتیلن مرغوب ساخته شده است. همچنین در انواع سایز های مختلف اعم از ۱۲ میلی متر، ۱۶ میلی متر و ۲۰ میلی متر تولید می شوند که متناسب با نیاز خطوط لوله کشی هرکدام به صورت دلخواه توسط مشتری سفارش داده کی شود. موقعیت نصب و تعبیه شیر های ابیاری قطره ای بر روی لوله های پلی اتیلن و یا نوار تیپ های قطره ای می باشد. چظیفه اصلی این محصولات قطع و وصل کامل و بدون نشت جریان آب در این مسیر ها می باشد.

مزایای شیر‌ آبیاری قطره ای

شیر‌ آبیاری قطره ای دارای مزایای اصلی مانع از برگشت آب به تجهیزات دیگر آبیاری می شود. همچنین در مقابل اشعه ماوراء بنفش و ضربات فیزیکی و غیره بسیار مقاوم می باشند. این دسته از شیرالات استحکام خود را در مقابل عوامل زیست محیطی و جانوارن خورنده از دست نمی دهند. این محصولات با استاندارد های روز دنیا ساخته و طراحی می شوند که کاملاً دارای قابلیت اطمینان بالایی هستند. به علاوه از عمر طولانی و بسیار ماندگاری بهره می برند.

بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی

انواع مختلف شیر آبیاری قطره ای

 • شیر تیپ به تیپ
 • شیر تیپ به ۱۶ میلی متر
 • شیر ۱۶ میلی متر به ۱/۲ اینچ رزوه ای
 • شیر بست اولیه به ۱۶ میلی متری
 • شیر ۱۶ میلی متری
 • شیر ۱۶ میلی متر به ۱۲ میلی متری
 • شیر پروانه ای
 • شیر توپی
 • شیر کشوی
 • شیر کروی
 • و غیره

بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی

معرفی شیر برقی آبیاری کشاورزی

شیر برقی آبیاری کشاورزی از دسته شیرالات محبوب و کاربردی است که عملکرد باز و بسته کردن جریان های آب در مسیر خود را به وسیله نیروی برق و ولتاژ اعمال می کنند. این دسته از شیر الات موجب فراهم کردن کنترل خودکار جریان های سیال می شود. قطعات تشکیل دهنده این شیر برقی آبیاری کشاورزی شامل اسکلت اصلی شیر برقی آبیاری، ورودی اصلی سیال، خروجی سیال، قسمت سیم پیچ و قاب آن، اتصال سیم ها به یکدیگر، میله های فلزی، فنر و دریچه خروجی می شود.

بزرگترین تولیدی شیر آبیاری کشاورزی

ویژگی های شیر برقی آبیاری کشاورزی

شیر برقی آبیاری کشاورزی دارای انواع مدل های مختلفی هستند که براساس فشار و دبی ها با هم متفاوت هستند. این شیر دارای توان مصرفی مورد نیاز به مقدار ۲۴ ولت و برق AC می باشد. کاربرد این شیرهای برقی در مناطق کشاورزی و گلخانه ای هوشمند، مزرعه ها و غیره می باشد. این شیر الات برقی مدل مناسبی هستند که از هدر رفتن آب جلوگیری می کنند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر توپی 1 اینچ

قیمت شیر توپی پلیمری ۱ اینچ

قیمت شیر توپی ۱ اینچ پلیمری  را از نمایندگی های شرکت آریا دریافت کنید. شیر …

دیدگاهتان را بنویسید