تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری / فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای مرغوب

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای مرغوب

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای مرغوب با مناسب ترین قیمت با ضخامت ۲۰۰ و ۱۵۰ میکرون با فواصل آبدهی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متر می باشد را میتوان به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا تهیه نمایید. نوارهای آبیاری ایرانی از نوع درزدار و نوار های آبیاری خارجی از نوع پلاک دار می باشند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای مرغوب

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای

به دلیل اینکه ایران در منطقه خشک جهان قرار دارد در بین روش های جدید نیز آبیاری قطره ای نسبت به روش های دیگر آبیاری تحت فشار، مزایای بیشتری دارد و آبیاری قطره ای برای کاربرد در مزارعی که دارای منبع آبی شور می باشند نسبت به سایر روش های رایج آبیاری مناسب تر است. در سیستم آبیاری نوار تیپ آب در نزدیکی منطقه توسعه ریشه گیاه به زمین داده می‌شود تا مساحت و عمق کوچکی از سطح خاک خیس شود. با استفاده از روش آبیاری قطره‌ای می توان تلفات آب را به مقدار قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. نوار آبیاری تیپ از جنس پلی اتیلن می باشد و بر خلاف لوله پلی اتیلن سخت، به صورت تقریبا مسطح و بسیار نرم می باشد.

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای مرغوب

مزایایی نوار تیپ آبیاری

  •  نوار تیپ دارای جنسی نرم و انعطاف پذیرند که هنگام ورود آب به آن پر می شود و قطره های آب از طریق درپیرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود و پس از پایان آبیاری، مجددا نوار تیپ به صورت مسطح در می آید.
  • ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است و از تیپ های ضخیم تر و معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.
  • نوارهای آبیاری برای روش های مختلف آبیاری قطره ای (سطحی و زیرسطحی) و گیاهان مختلف، با تنوع بسیار زیادی از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها یا درزها تولید می شوند.
  • اتصال آسان را دارد و به دلیل سبک بودن وزنش به راحتی حمل و نقل میشود.
  • نوار تیپ را میتوان در آخر فصل کشت با استفاده از دستگاه جمع کن مخصوص، جمع آوری کرده و برای کشت های بعدی استفاده نمود.

اطلاعات فنی نوار تیپ آبیاری:

فروش نوار تیپ ابیاری قطره ای مرغوب

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید نوار تیپ ارزان

خرید نوار تیپ ارزان و باکیفیت

خرید نوار تیپ ارزان و باکیفیت را می توانید در وب سایت اینترنتی آبیاریو از …

دیدگاهتان را بنویسید