خانه / فیلتر دیسکی / آزود / خرید فیلتر دیسکی آزود با بهترین قیمت

خرید فیلتر دیسکی آزود با بهترین قیمت

خرید فیلتر دیسکی آزود با بهترین قیمت و مناسب ترین شرایط برای همکار و فروشگاه های مشابه از طریق شماره های درج شده در سایت بدون واسطه امکان پذیر میباشد.

خرید فیلتر دیسکی آزود با بهترین قیمت

فیلتر دیسکی آزود

فیلتر دیسکی آزود برای جداسازی ذرات معلق و ناخالصی ها آب بسیار پر کاربرد میباشد. فیلتر دیسکی آزود به دو دسته فیلتر دیسکی اتوماتیک و فیلتر دیسکی دستی تقسیم می شود. جنس بدنه فیلترهای دیسکی آزود از پلی آمید است که در برابر گرما، سرما و ضربه مقاوم است.
با استفاده از این فیلترهای دیسکی می تواند فیلترهای توری قدیمی را از دور خارج کرد.برای جدا کردن ذرات معلق و کلوئیدی با مش های ۵ میکرون، ۲۰ میکرون، ۵۰ میکرون، ۱۰۰ میکرون، ۱۳۰ میکرون و ۲۰۰ میکرون از فیلتر دیسکی آزود می توان استفاده کرد. فیلتر دیسکی آزود را به دو دسته فیلتر دیسکی هلیکس و فیلتر دیسکی مودلار تقسیم بندی می کنند.

خرید فیلتر دیسکی آزود با بهترین قیمت

مزایایی فیلتر دیسکی آزود

فیلترهای دیسکی آزود براحتی باز می شود و قابل شستشو می باشد و نیاز به تعویض ندارد، چون جنس دیسک های آن از پلی اتیلن است، با مواد دیگر واکنشی نخواهد داشت.

خرید فیلتر دیسکی آزود

خرید فیلتر دیسکی آزود در سایز های ۱، ۲، ۳، ۴ و ۴ اینچ دوبل با بهترین شرایط و بالاترین کیفیت به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده امکان پذیر میباشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید