خانه / نوار تفلون / نمایندگی فروش نوار تفلون دنا در تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا در تهران

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا در تهران انواع این محصول را در سایز های مختلف و با ارازن ترین قیمت بازار به تمامی نقاط ایران به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده ارسال می نمایید.

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا در تهران

کاربرد نوار تفلون دنا

نوار تفلون یا همان نوار آببندی با ابعاد نوار تفلون ۰٫۰۷۵ ضخامت در پهنای ۱۲ میلی متر و در طول ۱۰ متر طول تولید می شود. این نوار تفلون بر ریو لوله های حدیده نصب می شود که جهت آببندی و انشعاب گیری بیشترین استفاده را دارد. این نوار تفلون های از جنس پلی تترافلوئورواتیلن است که در ظروف نچسب نیز این مواد به کار می رود به همین جهت در بین مردم به نوار تفلون معروف شده است.

ویژگی های نوار تفلون دنا

  • نوار تفلون دنا طبق استاندارد های UKAS Quality Management و استاندارد کیفیت QIC Approved Quality Scheme با مرغوب ترین کیفیت تولید و روانه بازار شده است.
  • نوار تفلون دنا از جمله تمیزترین، آسانترین و بهترین محصولات جهت آب بندی کلیه اتصالات گالوانیزه دنده ای آب می باشد.
    همچنین نوار تفلون دنا برای آب بندی اتصالات گازی، استفاده در تجهیزات و لوازم موتورخانه جهت آب بندی لوله و اتصالات بخار و در پروژه های پتروشیمی جهت آب بندی ترکیبات اسیدهای، حلالها، بازها و مواد خورنده مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا

نمایندگی فروش نوار تفلون دنا این محصول را با ارزان ترین قیمت بازار به تمامی نقاط ایران به صورت رایگان و بدون واسطه ارسال می نمایید و شما می توانید آن را تهیه و سفارش دهید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تفلون تهران

قیمت عمده نوار تفلون تهران

قیمت نوار تفلون تهران را به صورت عمده و خرده از فروشگاه آریا دریافت کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید