خانه / آبپاش بارانی همدان / مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

مرکز فروش و عرضه کلیه لوازم آبیاری بارانی از جمله آبپاش آبیاری در مدل های مختلف فلزی و پلاستیکی از مارک های معتبر ایرانی و خارجی با داشتن ضمانت نامه رو می توانید از تنها فروشگاه پخش آبپاش در همدان تهیه کنید.
آبپاش های آبیاری که یکی از لوازم بسیار اساسی برای آبیاری زمین های زراعی و کشاورزی به شمار می آید و اکثر زمین های گندم و سیب زمینی در استان همدان با استفاده از آبیاری بارانی و سیستم های نوین اجرایی می گردد به همین دلیل استفاده از آبپاش بارانی از جنس های درجه یک نیاز اساسی برای کشاورزان به شما می آید و مرکز فروش انواع آبپاش های ساخت کشور ایران و خارجی از مارک های پروت، آمبو و پلاستیکی می توانید با قیمت های بسیار عالی خریداری کنید.

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

معرفی آبپاش بارانی :

آبپاش آبیاری از سری تجهیزات جانبی سیستم های آبیاری بارانی است که در انواع سایز ها و ویژگی های مختلف روانه بازار گردیده است. نحوه عملکرد این محصولات دریافت آب از لوله های انتقال آب و سپس پخش و‌ توزیع آن تحت یک ‌فشار معینی می باشد.
موقعیت نصب این آب پاش ها با فاصله های مشخص و الگو های از قبل تعیین شده می باشد. انواع این آبپاش ها از لحاظ میزان فشار کاری، میزان دبی، الگوی خیس کنندگی، اندازه قطرات خروجی آب و غیره با هم متفاوت هستند. انتخاب بهترین گزینه منوط به شکل زمین کشاورزی، نوع محصولات کشاورزی، نیاز مصارف آبی، جنس خاک و غیره است.

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

انواع آبپاش بارانی :

آبپاش آبیاری در انواع مدل های گوناگون طراحی شده است که عبارتند از : آبپاش های ضربه ای، آبپاش های دنده ای، آب پاش های عکس العملی و آبپاش های ثابت.
هرکدام از این محصولات عملکرد ویژه و توزیع یکنواخت آب را بر روی خاک و زمین های کشاورزی فراهم می کند. مدل آبپاش های ضربه ای به دو عدد نازل کوچک و بزرگ مجهز است که آب را به صورت فواره پخش می کند و مناسب زمین های زراعی می باشد.

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

مزایای آبپاش آبیاری :

آبپاش های آبیاری موجود در نمایندگی های ما قابلیت پخش یکنواخت را بر روی گیاهان و محصولات فراهم می کند. با این کار هم از اتلاف منابع آبی جلوگیری می کند و هم اینکه موجب رشد عالی و بی رویه گیاهان می شود.
در نتیجه می توانید زود از زمان موعود به برداشت محصولات خود بپردازید. این آبپاش ها دارای قطعات تشکیل دهنده مرغوب و باکیفیت است که در مقابل اشعه ماوراء بنفش، درجه حرارت بالا، کود های شیمیایی و حتی ضربه های مختلف مقاوم هستند. گذشته از این ها با توجه به ویژگی های فشار کم، فشار متوسط و فشار بالا از میزان پاشش آب به صورت مختلف بهره می برند.

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

معرفی آبپاش آبیاری آمبو :

آبپاش آبیاری آمبو از سری دسته های محبوب و پرفروش است که جنس عالی و ماندگاری دارد. این محصول توسط کمپانی معروف ایتالیا ساخته شده است که به دو مدل تنظیم کننده و تمام دور تقسیم می شود.
هر کدام از این مدل ها دارای عملکرد نرم آبرسانی بر روی زمین های کشاورزی است و از قدرت پرتاب آب بسیار مناسب بهره می برند. به علاوه، نصب و راه اندازی ساده ای دارند و از خاصیت های ضد زنگ و ضد پوسیدگی بهره مند هستند.

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدان

مرکز فروش انواع آبپاش بارانی همدانی :

انواع آبپاش بارانی را در مدل ها و ویژگی های متعدد با معروف ترین مارک ها تنها و تنها از طریق نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا پیدا کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش عمده و خرده این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید