خانه / آبپاش آمبو / لیست قیمت آبپاش بارانی آمبو

لیست قیمت آبپاش بارانی آمبو

لیست قیمت آبپاش بارانی آمبو در مدل های مختلف به صورت عمده و خرده در تجهیزات و لوازم آبیاری کشاورزی آریا در خدمت شما عزیزان قرار دارد. این آبپاش قابل استفاده در کلیه زمین های کشاورزی و زراعی با ابعاد متوسط به بالا و بزرگ می باشد.

لیست قیمت آبپاش بارانی آمبو

آبپاش بارانی آمبو چیست؟

آبیاری بارانی یکی از روش های آبیاری تحت فشار است که در آن آب بوسیله ی لوله ها و بصورت تحت فشار به زمین میرسد. سپس از طریق آبپاش ها اسپرینکلر هایی که در زمین تعبیه شده، بصورت باران بروی زمین پخش میشود.
از مزیت های این سیستم میتوان به استفاده بهینه از آب اشاره کرد. همچنین در این روش میتوان کود ، سم و مواد مورد نیاز گیاه را در هر مرحله به آب آبیاری اضافه کرد تا گیاه بخوبی رشد کند. همانطور که مشخص است، آبپاش یا اسپرینکلر سهم مهمی از سیستم آبیاری بارانی را تشکیل میدهد پس توجه کردن به کیفیت شیرآلات آبیاری و آبپاش های مورد استفاده باید حائز اهمیت باشد.

فروش تجهیزات آبیاری بارانی به قیمت کارخانه

مشخصات فنی آبپاش آمبو

 • شعاع پاشش آمبو : ۱۶ الی ۲۹ متر
 • فشار کار کرد ۱.۵ تا ۵ بار
 • دبی آبپاش آمبو : ۷۶ الی ۴۰۶ لیتر در دقیقه
 • عرضه در دو نوع تمام دور و تنظیم شونده
 • نازلهای گوناگون از ۸ تا ۱۶ میلی متر
 • جنس بدنه از آلومینیوم ، برنج و پلاستیک
 • محل اتصال آب پاش آمبو : سایز ۱/۲ ۱ اینچ ، ماده
 • تولید شده با کیفیت بالا در ایتالیا

ویژگی های آبپاش آمبو

 • یکنواختی پاشش
 • شعاع پاشش
 • کیفیت بدنه

لیست قیمت آبپاش بارانی آمبو

 1. آبپاش آمبو ایرانی ۴۰۰& 450
 2. آبپاش آمبو تایوانی ۳۵۰& 400
 3. آبپاش آمبو ایتالیایی ۹۵۰& 1050

مزایای آب پاش بارانی آمبو

برای اینکه یک توزیع مناسب و همه جانبه ای را در سطوح زمین های کشاورزی در جهت آبیاری داشته باشید انتخاب این نوع آب پاش های بارانی آمبو بهترین گزینه است.
این گزینه از جنس بدنه بسیار باکیفیت و مرغوب تشکیل شده است که در مقابل ضربات احتمالی دوام خود را از دست نمی دهد.
این نوع آب پاش بارانی آمبو ایتالیایی اصل، راندمان و استفاده حداقلی را از مصرف آب را فراهم می کند‌. با این وجود هم فضای منطقه مورد نظر را به گونه ای کاملا یک دست آب رسانی می کند.

پمپ یا منبع فشار آب به راحتی به انتهای حلقه توزیع آب از طریق این آب پاش بارانی آمبو متصل می شود و درنتیجه فشار متعادل و متناسب آبیاری‌ را فراهم می کند.

برای اینکه یک نتیجه عالی و بهره وری از محصولات زراعی یا گلخانه ای خود داشته باشید باید یک سیستم و اجزای مناسب جهت آبیاری فراهم کنید.
در این راستا آب پاش آبیاری بارانی آمبو بهترین قطعات است که به شکل باران طبیعی آب مورد نیاز را برای آبرسانی ارائه می دهد. بنابراین این تجهیزات باکیفیت ترین روش آب رسانی را برای زمین های کشاورزی شما پیاده سازی می کند.

علاوه براین ها آب پاش آبیاری بارانی ایتالیایی آمبو دارای بهترین و برترین ساختار است که در برابر هر نوع عوامل محیطی، ماندگاری خود را از دست نمی دهد و همواره می تواند برای سالیان زیادی به کار خود ادامه دهد.

مجهز بودن به دو نازل قدرتمند در این آب پاش آمبو هرچه بیشار پاشش آب و قطرات باران مصنوعی را فراهم می کند.

لیست قیمت آبپاش بارانی آمبو

کاربرد آب پاش بارانی آمبو

آب پاش بارانی آمبو برای زمین های گسترده و وسیعی طراحی شده است که محصولات آن نیاز به آبیاری بی وقفه دارند. چراکه با عملکرد باکیفیت خود می تواند مدت زمان زیادی عمل آبرسانی را تکمیل کند.

قابلیت پاشش بسیار زیاد و چشم گیر، این آب پاش های آمبو را مناسب تمام محصولات زراعی، گلخانه ای، میوه های ردیفی، نهالستان ها و باغچه ها و حتی فضاهای سبز و ‌پارک ها کرده است.

این آب پاش های آبیاری برای اتوماسیون کردن عمل آبیاری در سطوح مختلف هرنوع زمین با شیب های هموار و ناهموار را به خوبی فراهم می کند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی لوازم آبیاری بارانی

قیمت آبپاش آمبو ایتالیایی تمام دور

قیمت آبپاش آمبو ایتالیایی تمام دور در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید