خانه / پمپ آب / قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار

قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار

قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار دارای نرخ بالا است اما در فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا دارای تخفیف باور نکردنی می باشد. این محصول کاربردهای فراوانی در جاهای مختلف دارد و از قدرت افزایش عملکرد آب در مناطق کم آب بهره می برد.

قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار

معرفی پمپ اب ایتالیایی پنتاکس

پمپ اب ایتالیایی پنتاکس برای مصارف خانگی که به مکش عمیق نیاز دارد بسیار ایده آل است. این پمپ ها با تکنولوژی پیشرفته ایتالیایی تولید می شوند.
همچنین دارای ماندگاری و دوام بالایی می باشند. این محصول حتی در آب با حباب های زیاد هوا و مقدار کمی شن و ماسه می تواند کاملاً جذب شود و بهترین راه حل برای تأمین آب در ساختمان ها و آپارتمان، آبیاری در باغ های کوچک و مواردی است که می توان از چاه هایی به عمق ۹ متر مکش کرد. بسته به هدف استفاده، این پمپ های ایتالیایی دارای انواع مختلفی می باشند.

انواع پمپ اب ایتالیایی پنتاکس

  • پمپ آب خانگی پنتاکس
  • پمپ کف کش پنتاکس
  • پمپ لجن کش پنتاکس
  • پمپ شناور پنتاکس
  • پمپ آب‌ جنتی پنتاکس

قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار

معرفی پمپ آب گریز از مرکز پنتاکس

پمپ آب گریز از مرکز پنتاکس پمپ است که بر اساس یک اصل کار ساده طراحی شده است. این پمپ ها که طراحی ساده ای دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، اغلب در محدوده بسیار وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین این پمپ های گریز از مرکز به طور کلی از یک سری پره های چرخشی به نام پروانه تشکیل شده اند.
تیغه های دوار معمولاً در محفظه ای محصور شده اند و برای حرکت سیال با نیروی گریز از مرکز استفاده می شوند.

پمپ دارای دو قسمت اصلی است: عنصر چرخشی حاوی پروانه و شفت
اصل کار پمپ های گریز از مرکز را می توان به عنوان انتقال سیال با استفاده از انرژی جنبشی با استفاده از پروانه و بدنه مدور خلاصه کرد.

توسط یک محور محرک به منبع تغذیه (موتور الکتریکی) متصل می شود و هنگامی که موتور شروع به انتقال نیرو می کند، چرخ ها با سرعت زیاد شروع به چرخش می کنند. به این ترتیب، حرکت به سیال داده می شود و انرژی جنبشی تولید می شود.

به طور کلی این پمپ ها به دو گروه افقی و عمودی تقسیم می شوند.

محدوده استفاده از پمپ های گریز از مرکز بسیار گسترده است و تقریباً در همه انتقال سیالات قابل استفاده است. با این حال ، آنها از انواع پمپ های با کارایی بالا و طول عمر بالا هستند.

قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار

معرفی پمپ آب شناور پنتاکس

پمپ آب شناور پنتاکس نامی است که به انواع پمپ هایی گفته می شود که به طور کامل در مایع یا محیط مورد پردازش کار می کنند.
در پمپ های شناور ، موتور در مجاورت بدنه پمپ نصب شده است. محفظه ضد آب اطراف موتور معمولاً با روغن پر می شود تا با جلوگیری از ورود مایعات به داخل که باعث ایجاد اتصال کوتاه می شود، از آسیب در امان بماند. این اتصالات عایق بندی شده و ضد آب و ضد نفوذپذیری هستند.
مزیت پمپ های شناور این است که آنها بدون قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی کار می کنند.

پمپاژ سیال به قسمت موتور توسط سیستم های آب بندی مکانیکی جلوگیری می شود. پمپ می تواند به عنوان یک لوله مستقیم، لوله انعطاف پذیر یا متصل به نصب عمل کند.
پمپ های شناور تک مرحله ای با انواع مختلف. مورد استفاده در زهکشی ، فاضلاب و برنامه های صنعتی. پمپ های شناور چند مرحله ای اغلب در حفاری عمیق و چاه استفاده می شود.

پمپ های شناور پنتاکس به طور کلی برای تحت فشار قرار دادن آب تمیز یا کمی آلوده در تامین آب، سیستم های آبیاری و آب پاش کشاورزی، کنترل سطح آب زیرزمینی و برنامه های پمپ حرارتی استفاده می شوند.
استخرها و چشمه های زینتی نیز مناطقی هستند که می توان از این پمپ ها استفاده کرد. این مدل از پمپ های شناور را می توان بدون هیچ گونه آماده سازی قبلی استفاده کرد زیرا نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند و تنها پس از غوطه ور شدن در مایع می توان از آنها استفاده کرد.
از آنجا که آنها کاملاً در سیال کار می کنند ، باعث ایجاد سر و صدا و ارتعاش نمی شوند.
علاوه بر این از آنجا که پمپ و موتور در شرایطی هستند که کاربر نمی تواند مداخله کند، احتمال خرابی در اثر خطاها بسیار کم است.
پمپ شناور مناسب چاه‌های عمیق و مته‌ای است. پمپ شناور پنتاکس می‌تواند آب را تا ارتفاع بسیار بالایی پمپاژ کند. این پمپ‌ها همچنین بدنه‌ای باریک تا قطر ده سانتی‌متر دارند. بدنه پمپ‌های شناور پنتاکس از جنس استیل و مقاوم در برابر زنگ‌زدگی است و پروانه آن‌ها از جنس نوریل میباشد.

قیمت پمپ اب ایتالیایی پنتاکس در بازار

قیمت پمپ آب ایتالیایی

برای دریافت قیمت روز پمپ آب ایتالیایی پنتاکس در انواع مختلف هرکدام برای تأمین نیازی با قیمت مناسب از طریق وب سایت ما در دسترس می باشد و شما می توانید این محصول را با بهترین کیفیت و با ارزان ترین نرخ بازار خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت پمپ آب پدرولا pkm60

پمپ آب پدرولا مدل pkm60 ساخت ایتالیا هستش و این مدل ها تک فاز هستند …

دیدگاهتان را بنویسید