تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / قیمت عمده نوار تیپ آبیاری ۱۰۰۰ متری

قیمت عمده نوار تیپ آبیاری ۱۰۰۰ متری

قیمت نوار تیپ ۱۰۰۰ متری به صورت عمده با تخفیفی ویژه برای کشاورزان و همکاران در خدمات کشاورزی آریا ارائه می شود. نوار تیپ آبیاری در دو نوع نوار آبیاری درز دار و پلاک دار که در آبیاری به روش قطره ای قابل استفاده می باشد به فروش می رسد.

قیمت نوار تیپ 1000 متری

انواع نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری یا نوار آبیاری قطره ای یکی از تجهیزات آبیاری قطره ای می باشد، که به دو صورت نوار آبیاری پلاک دار و نوار آبیاری درزدار که به آن نوار آبیاری درز از بغل نیز گفته می شود تولید و استفاده می شود.

در نوار تیپ پلاک دار آب از طریق دریپرهای تعبیه شده بر روی نوار تیپ آبیاری خارج می شود. در نوار آبیاری درز دار در کنار آن مسیری زیگزاگ شکل وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند.

کاربرد و مزایای استفاده از نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ آبیاری ۱۰۰۰ متری برای کشت های ردیفی مانند صیفی و سبزیجات (سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی و…)، گیاهان صنعتی (چغندرقند، پنبه، نیشکر و ….) گلخانه ها، گلکاری مزارع گل و فضای سبز استفاده می شود.

قیمت نوار تیپ 1000 متری

مشخصات نوار تیپ آبیاری قطره ای

طول این رول نوار تیپ ۱۰۰۰ متری و عمدتا در ضخامت های ۱۷۵ تا ۲۵۰ میکرون و با فاصله روزنه های ۱۰، ۲۰، ۳۰ سانتیمتری تولید و عرضه می شود. قطر خارجی نوار آبیاری ۱۶٫۵ و فشار کاری آن ۰٫۶- ۱ می باشد.

قیمت عمده نوار تیپ آبیاری

قیمت نوار تیپ ۱۰۰۰ متری بسته به ضخامت آن متغیر است که از ۱۵۰۰۰۰تومان به بالا می باشد. به دلیل نوسان قیمت ها در بازار برای دریافت جدیدترین قیمت ها با شماره های موجود تماس حاصل فرمائید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید نوار تیپ تی اف پی اصفهان با قیمت ویژه

خرید نوار تیپ تی اف پی اصفهان با قیمت ویژه و با بهترین کیفیت به …

دیدگاهتان را بنویسید