خانه / لوله آبیاری / قیمت لوله برای آبیاری قطره ای

قیمت لوله برای آبیاری قطره ای

قیمت لوله برای آبیاری قطره ای در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

قیمت لوله برای آبیاری قطره ای

کاربرد لوله برای آبیاری قطره ی

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با مشخصه فنی PELD و PE-H در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی از لوله پلی اتیلن با سایز ۱۶ میلی متر استفاده می شود. این محصول به صورت رولی (۲۰۰ متری و ۴۰۰ متری) در وزن های ۱۹ ، ۲۱ و ۲۴ کیلویی (هر ۴۰۰ متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای ۶ بار تا ۱۶ بار در مدل لوله پلی اتیلن قطره ای ساده و دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.
لوله های پلی اتیلنی برای آبیاری قطره ای نیز استفاده می شود که که جزو لوله های دریپر داری است که آب را با فشار کم به ریشه گیاهان نیز انتقال می دهد. سایز این لوله ها در حدود ۱۶ میلی متر بوده و کلاس باری آنها ۴ اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند.

مزایایی لوله برای آبیاری قطره ای

  • از مهمترین ویژگی ها و خواص این لوله ها مقاوت آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) است. با توجه به اینکه این لوله ها در باغ ها، مزارع و یا در باغچه های منازل روی زمین و در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دارند دارا بودن این ویژگی برای طول عمر بیشتر آنها ویژگی مهمی محسوب می شود.
  • سیستم آبیاری قطره ای اقتصادی و یا عوامل مربوط به رشدگیاه است.
  • پس قبل از اجرای آبیاری قطره ای لازم است این جوانب مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورتی که محاسن سیستم از معایب آن بیستر باشد اجرایی گردد.
    در زمین های شنی و یا وضعیت هایی که نتوان زمین را با دیگر روش های آبیاری آماده کرد.
  • لوله های غیر استاندارد فاقد شرایط لازم برای مقاومت در برابر این اشعه خورشیدی هستند و به مرور زمان دچار پوسیدگی و فرسودگی شده ضمن ایجاد خلل در آبرسانی باعث کاهش راندمان و وارد آمدن خسارت می شوند.

قیمت لوله برای آبیاری قطره ای

برای دریافت قیمت روز لوله برای آبیاری قطره ای می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول اطلاع پیدا کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 3.4 پلی اتیلن

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲ را همین حالا از ما دریافت کنید. لوله‌های …

دیدگاهتان را بنویسید