خانه / تجهیزات آبیاری بارانی / قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان با بهترین کیفیت و بهترین شرایط به صورت عمده و خرده این محصول را به تمامی نقاط ایران از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری می توان خریداری نمایید.

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

کاربرد لوازم آبیاری بارانی

در کشور ایران امروزه به دلیل رشد جمعیت و کمبود منابع آبی و کاهش سطح آب های زیر زمینی کارشناسان آماده اند یک سیستم آبیاری برای انواع آبیاری طراحی نموده اند که با استفاده از مختص به خود ما می توان در زمین های وسیع کشاورزی، هموار، ناهموار و خاک های شنی و رسی بدون نیاز به ابزار خاص می توان لوازم آبیاری بارانی را نصب نمود و با یک طراحی هوشمندانه می توان آن را اجرا نمود و آبیاری پربازده ای می توان به محصولاتمان ارائه بدهیم بدون اتلاف انرژی، اتلاف آب و  کاهش هزینه های نیروی کارگر می توانیم آبیاری هوشمند به تمامی نقاط زمین کشاورزیمان داشته باشیم.

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

انواع لوازم آبیاری بارانی

  •  قسمت تامین آب و ایجاد فشار (ایستگاه پمپاژ)
  • لوله های اصلی ، نیمه اصلی ، فرعی و اتصال ها
  •  بال
  • انواع رایزر ها
  •  شیر فلکه ها و فشار سنج
  • شیر خودکار
  •  پایه آبپاش و نگهدارنده
  •  آبپاش

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

معرفی شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری از سری لوازم ضروری و اساسی سیستم های آبیاری بارانی تحت فشار می باشد که کاربرد ویژه ای دارد.
عملکرد اصلی این شیر آلات انشعاب از رایزر مربوطه و لوله اصلی آبیاری است که در زیر خاک نصب و راه اندازی می‌گردد. به علاوه عمل آب رسانی را به آب پاش سیستم آبیاری بارانی منتقل می کند.
به این معنی که با نصب رایزر و سپس آب پاش، این شیر خودکار عمل قطع و وصل جریان آب را فراهم می کند. این شیر های خودکار پلیمری دارای انواع سایز، میزان دبی، جنس های مختلف عرضه و تولید می شوند. کشاورزان باید متناسب با نوع رایزر هر کدام را به دلخواه انتخاب کنند.

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

ویژگی های شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری نصب ساده و کارایی فوق العاده ای دارد. همچنین از حنس مرغوب پلیمری ساخته شده که در مقابل رطوبت و درجه دمای نور خورشید ماندگار می باشد. فشار اسمی در این مدل از شیرآلات به میزان ۶ بار است و‌از افت فشار پایین بهره می برد. آبگیری از طریق شیر خودکار پلیمری بسیار کارآمد و با سرعت بالایی انجام می گیرد. همچنین مانع نشت آب می شود و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

لوله اصلی ‌پلی اتیلن آبیاری تحت فشار

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین اجزا در انواع سیستم های آبیاری اعم از بارانی و قطره ای می باشد. این لوله ها دارای انواع سایز، ضخامت و قطر های مختلف است. همچنین نرمی و انعطاف پذیری بالایی دارد که از لحاظ مصرف آب بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
آبیاری زمین های کشاورزی از طریق لوله های پلی اتیلن مزایای متعددی دارد. به عنوان نمونه توزیع مناسب و همه جانبه کود و آب محصولات کشاورزی را فراهم می کند تا رشد عالی داشته باشند. همچنین به مرطوب نگه داشتن سطح خاک در مناطق کم بارش کمک می کند تا از رشد علف های هرز در محیط جلوگیری کند.
گفتنی است بدانید اتصالات بر روی این لوله ها بسیار آسان و قابل اطمینان می باشد. عمر مفید این محصولات به علت مواد اولیه تشکیل دهنده مرغوب بسیار طولانی می باشد.

قیمت لوازم آبیاری بارانی ارزان

قیمت لوازم آبیاری بارانی

قیمت لوازم آبیاری بارانی در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شمای می توانید این محصول را با بهترین کیفیت در انواع برند های ایرانی و خارجی به وسیله شماره های درج شده به صورت مستقیم خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لوله و لوازم آبیاری با نازلترین قیمت

خرید تجهیزات لازم برای آبیاری بارانی

خرید تجهیزات لازم برای آبیاری بارانی با بهترین کیفیت را می توانید در تجهیزات کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید