خانه / فیلتر دیسکی / آزود / قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید به صورت آنلاین از این فروشگاه این محصول را خریداری نمایید.

کاربرد فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

شرکت آزود اسپانیا، یکی از معتبرترین و پیشروترین شرکت های تولید کننده انواع تجهیزات در صنایع آبیاری، فیلتراسیون و تصفیه آب در سرتاسر دنیا به شمار رفته است.
فیلتر دیسکی آزود به صورت ۲ اینچ تولید شده است و بیشترین کاربرد را در سیستم های آبیاری و آبرسانی را دارد که شما می توانید بر روی ورودی پمپ ها آن را نصب و راه اندازی نمایید.
در اصل کار فیلتر دیسکی جدا کردن آلودگی، ذرات ریز و ناخالصی آب های می شود که این امر سبب می شود تا در میان لوله های رسوب گذاری نکند و مانع اختلال در روند آبیاری نمی شود که این کار یکی از امر های مهم در آبیاری می باشد.

مزایای فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ:

امروزه رایج ترین آبیاری در اکثر مناطق آبیاری قطره ای می باشد. در این سیستم اجزای متعددی به کار رفته شده است که هرکدام وظایف خاص به خود را دارند. هدف اصلی در این سیستم ها انتقال آب با عملکرد عالی و مورد نیاز می باشد.
لوله ها که آب مورد نیاز و مشخص را به دریپر ها یا قطره چکان ها منتقل می کنند و آب تعیین شده بر روی سطح خاک را فراهم می کند. در این‌ راستا برای انتقال آب باید قطره چکان ها عاری از گونه گرفتگی و رسوب باشد تا عمل آبرسانی را به خوبی اعمال کنند.
در این راستا یکی از بهترین گزینه برای رسیدن به این اهداف نصب فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ در محیط می باشد. این محصول به فیلتراسیون ویژه آب از مواد معلق و ذرات گرد و خاک می پردازد.

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

معرفی بیشتر فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ:

فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ یکی از محصولات کاربردی و ساخت کمپانی معروف اسپانیایی می باشد. این محصول موجب رشد عالی و راندمان باکیفیت محصولات کشاورزی می شود.
چراکه از بروز هر نوع مشکل در خصوص آبیاری جلوگیری می کند. همچنین از مسدود شدن مسیر آب در قسمت قطره چکان جلوگیری می کند. زیرا از طراحی منحصر بفردی تشکیل شده است که به حذف ذرات موجود در آب می پردازد.

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

عملکرد فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ:

از طریق فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ، میزان آب مورد نیاز از دیسک ها عبور داده شده که از سوراخ های کوچک منقل می شود که به ترتیب خاصی کنار هم شکل گرفته اند.
با این حال همه ی دیسک های موجود در این محصول قابلیت حذف ذرات را فراهم می کند. همچنین از حلقه های لاستیکی شیار داری بهره می برد که بر روی هم تعبیه شده اند. همه ی این ها موحب می شود حجم زیادی از ذرات، املاح، شن و غیره می دهد.

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ آزود

قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ

به دلیل نوسانات نرخ ارز از گذاشتن قیمت روز فیلتر دیسکی معذوریم و شما می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار به صورت عمده و خرده با تخفیف ویژه پاییزه خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت فیلتر توری آبیاری قطره ای

قیمت فیلتر توری آبیاری قطره ای

برای دریافت قیمت روز فیلتر توری آبیاری قطره ای می توانید از طریق شماره های …

دیدگاهتان را بنویسید