خانه / شیر پروانه ای / قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

قیمت شیر فلکه پروانه ای در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

کاربرد شیر فلکه پروانه ای

شیر فلکه پروانه ای در سایز های مختلف از جنس چدن نیز تولید و روانه بازار شده است. این محصول دارای بدنه ساده و یک صفحه مدور که در وسط قرار دارد طراحی شده است. این شیر پروانه ای بر حول میله ای به صورت ۹۰ درجه از طریق یک اهرم می چرخد که به قسمت حركت دهنده شير وصل مي‌باشد. اين محرك ممكن است دستي يا بوسيله فشار هوا يا برق باشد. شيرهاي پروانه اي كوچك را در اندازه‌هاي ۱ اينچ الي ۲۴ اينچ مي‌سازنند.

مزایای شير پروانه اي

  •  كم بودن وزن و اندازه (سبك وزن بودن)
  • عدم لزوم به تكيه گاه اضافي
  •  سوار كردن فوري و افت فشار كم
  •  استفاده از محرك (ساده و آسان)
  •  استفاده از شير براي بستن و باز كردن و كنترل كردن سيال

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

معرفی شیرفلکه پروانه ای:

شیرفلکه پروانه ای از انواع مختلفی تشکیل شده است. به گونه ای که از لحاظ نوع عملگر به چهار دسته از جمله شیر پروانه ای دستی یا اهرمی، شیر پروانه ای گیربکسی، شیر پروانه ای پنوماتیک و شیر های برقی تقسیم می شوند. همچنین این شیرالات از لحاظ نوع اتصال شامل ویفری، فلنج دار و لاگ ویفری می باشند. هرکدام از این محصولات باتوجه به نیاز کاربران در خطوط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی اجزای تشکیل دهنده این سری از شیرالات پروانه ای شامل، بدنه، نشیمنگاه، دیسک و محرک می باشد که یک سیستم با عملکرد صحیح را تشکیل می دهند.

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

معرفی شیرفلکه اهرمی :

شیر فلکه اهرمی از نوع دستی است که ساختار ساده ای را تشکیل می دهد و کاربرد های زیادی دارد. زمانی می توان که شافت مخصوص به دیسک را به صورت ۹۰ درجه به گردش دربیاورید که اهرم متحرک پایین به سوی اهرم ثابت بالا را فشار دهید. با این حال موجب عبور راحت سیال و باز شدن خطوط می شود. همچنین بالعکس این عمل جریان سیال قطع می شود. این شیرهای اهرمی پروانه ای دارای انواع سایزهای مختلف است و تا ۸ اینچ ارائه می گردد.

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

معرفی شیر پروانه ای گیربکسی :

شیر پروانه ای گیربکسی از سری دسته هایی است که مورد استفاده های گسترده ای قرار می گیرد. برای نیاز داشتن به شیرالات سایز بالا برای نمونه از ۸ اینچ الی ۸۸ اینچ این مدل از شیرهای گیربکسی مدل مناسبی می باشند. چرخنده مربوطه روی این محصول به شافت و دیسک منتقل می شود . در این صورت با چرخش ۹۰ درجه ای که ایجاد می شود به راحتی موجب باز شدن خطوط و سپس عبور جریان ها می شود‌. کارکرد این شیرهای گیربکسی پروانه ای با وجود ابعاد بالایی که دارند بسیار ساده و راحت می باشد.

 

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

شیر فلکه پروانه ای پنوماتیک :

شیر فلکه پروانه ای پنوماتیک، دارای سرعت قطع و وصل کردن بسیار بیشتری نسبت به سایر شیرالات پروانه ای می باشد. با این وجود در زمانی که باز و بسته کردن سیال حساس یا زمان آن مهم باشد این محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. البته لازم به ذکر است در کنار این شیرها باید شیرهای برقی نصب شود. این محصولات دارای قطعات تشکیل دهنده مرغوب و باکیفیت است که دوام و طول عمر بسیار بالا و ماندگاری را فراهم می کنند.

قیمت شیر فلکه پروانه ای

برای دریافت قیمت روز شیر پروانه ای می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت عمده و خرده نیز خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر فلکه پروانه ای در بازار

قیمت انواع شیر پروانه ای در سال ۱۴۰۰

قیمت انواع شیر پروانه ای در سال ۱۴۰۰ با نرخ بسیار پایین را فقط از …

دیدگاهتان را بنویسید