خانه / لوله آبیاری / فروش عمده لوله آبیاری قطره ای

فروش عمده لوله آبیاری قطره ای

فروش عمده لوله آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت برای باغداران و همکار در وب سایت آبیاریو امکان پذیر میباشد. این لوله ها در کلاف های ۴۰۰ تا ۵۰۰ متری تولید شده و در وزن ۵/۱۰ تا ۲۱ کیلوگرمی موجود می باشند.

فروش عمده لوله آبیاری قطره ای

لوله آبیاری قطره ای

لوله های پلی اتیلن آبیاری بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد.

مزایایی لوله آبیاری قطره ای

  • این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  •  لوله آبیاری دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
  • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد.
  • به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

فروش عمده لوله آبیاری قطره ای

فروش عمده لوله آبیاری قطره ای

فروش عمده لوله آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت در سایزهای مختلف به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید و روانه بازار میشوند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 3.4 پلی اتیلن

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲ را همین حالا از ما دریافت کنید. لوله‌های …

دیدگاهتان را بنویسید