خانه / لوله آبیاری / خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت به صورت رولی (۲۰۰ متری و ۴۰۰ متری) در وزن های ۱۹، ۲۱ و ۲۴ کیلویی (هر ۴۰۰ متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای ۶ بار تا ۱۶ را میتوانید در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری سفارش دهید.

خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

کاربرد لوله جهت آبیاری قطره ای

لوله های پلی اتیلن درجه یک جهت آبیاری قطره ای جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های ۴۰۰ تا ۵۰۰ متری تولید شده و در وزن ۵/۱۰ تا ۲۱ کیلوگرمی موجود می باشند.
سایز این لوله ها در حدود ۱۶ میلی متر بوده و کلاس باری آنها ۴ اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند. وله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با مشخصه فنی PELD و PE-H در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی از لوله پلی اتیلن با سایز ۱۶ میلی متر استفاده می شود.

خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

مزایایی لوله پلی اتیلن

  • لوله پلی اتیلن به دلیل ساختار مولکولی زنجیری شاخه دار انعطاف پذیری بالایی دارد.
  • در برابر اشعه نور خورشید و ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارد.
  • قابلیت کلاف شدن تا ۵۰۰ متر در یک رول را داراست.
  • به دلیل صاف بودن درون لوله مانع گرفتگی لجن و رسوب میشود.
  • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد.

خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

لوله های پلی اتیلن  به چند دسته تقسیم میشوند؟

  1.  گروه اول لوله ­های سخت یا High Density یاHDPE می­گویند که از موادPE80 یا PE100 ساخته می­شود و برای آبیاری تحت فشار مناسب می­باشند.
  2. گروه دوم لوله­ های نرم یا Low Density یا LDPE می­گویند که از مواد PE32 و PE40 ساخته می­شود و برای آبیاری جانبی و قطره­ای مورد استفاده قرار می­گیرد.

لوله پلی اتیلن با مواد PE 63
مواد PE 63 دارای دانسیته کمی نسبت به مواد جدیدتر بودند و بنابراین دارای وزن و ضخامت بیشتری هستند که باعث می شود هزینه تولید لوله پلی اتیلن با مواد PE 63 بسیار بیشتر از مواد جدید تر باشد، بنابر این استفاده از این مواد توجیه اقتصادی ندارد و در حال حاضر از رده خارج شده اند.
لوله پلی اتیلن با مواد PE 80
استفاده از مواد PE 80 برای تولید لوله پلی اتیلن بعد از آن رایج شد که تولید کنندگان فهمیدند که با افزایش دانسیته مواد اولیه می توان با داشتن ضخامت و وزن کمتر، لوله ای با قابلیت تحمل فشار بیشتر و قیمت ارزانتر تولید کرد.
لوله پلی اتیلن با مواد PE 100
مواد PE 100 جزء جدیدترین نوع مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن می باشد که جزء مواد مرغوب محسوب می شود. لوله پلی اتیلن PE 100 با داشتن دانسیته بیشتر، وزن و ضخامت کمتر ی دارد و نیز می تواند فشار بیشتری را تحمل کند.

خرید لوله جهت آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 3.4 پلی اتیلن

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲

قیمت لوله ۳٫۴ پلی اتیلن سال ۱۴۰۲ را همین حالا از ما دریافت کنید. لوله‌های …

دیدگاهتان را بنویسید