خانه / شیر تخلیه هوا / خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در سایز های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت می نوانید تهیه نمایید.

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

کاربرد شیر تخلیه هوا چدنی

شیر تخلیه هوا چدنی با بهترین کیفیت طبق استاندارد های روز دنیا تولید و روانه بازار شده است. شیر تخلیه هوا به صورت یک روزنه و دو روزنه ساخته شده است که نوع دوم هوای بیشتری را تخلیه می کند. عمدتا شیر تخلیه هوا بر روی خطوط لوله ها نصب و راه اندازی می شود و هوا های اضافه را در لوله ها می گیرد و سبب می شود تا پمپ و لوله های آبسانی عمر طولانی تری داشته باشند.

مزیت های شیر تخلیه هوا چدنی

  • به طور کلی از دو روزنه بزرگ و کوچک(double and single hole) تشکیل شده است.
  • روزنه بزرگ با توجه به بزرگ بودنش قادر است حجم زیادی از هوا را در خود جای دهد و زمانی که با حجم بسیار زیادی از هوا مواجعه هستیم در زمان پرکردن خط و تخلیه خط از آن استفاده می شود.
  • روزنه کوچک نسبت به روزنه بزرگ از حجم کم تری برخوردار هست و زمانی که خط تحت فشار کاری می باشد برای تخلیه هوای جمع شده از آن استفاده می شود.
  • به صورت اتوماتیک در خط های اصلی و تغذیه ، کار هوادهی و خالی کردن هوا انجام می گیرد.

معرفی شیر تخلیه هوا دو روزنه:

شیر تخلیه هوا دو روزنه یکی از تجهیزات اصلی در سیستم های لوله کشی است هدف اصلی این محصولات دم و بازدم مسیر لوله ها می باشد.
همچنین این دسته از شیرالات مانع از بروز خلاء و افزایش فشار هوا در پروژه های تأسیسات لوله کشی می شود. مزایای اصلی این شیرهای تخلیه هوا این است که عملکر دم و بازدم را در مسیر جریان ها به صورت خودکار و اتوماتیک نیز اعمال می کند. موقعیت نصب و راه اندازی این محصولات در شبکه های انتقال آب، پروژه های اصلی و فرعی می باشد. مواد اصلی و اولیه در ساخت شیر های تخلیه هوا از چدن باکیفیت فولاد های ریختگی می باشد و با داشتن دو روزنه بر روی بدنه آن از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است.

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

ویژگی شیر تخلیه هوا دو روزنه:

شیر تخلیه هوا دو روزنه از جنس های گوناگون چدن، فولاد، آلیاژ پایه مس و استنلس استیل تشکیل شده است که مقاومت و استحکام بسیار عالی دارد.
شناور تعبیه شده در این دسته شیرالات از استنلس استیل می باشد که مرغوبیت بالایی دارند. همچنین به دو مدل یک محفظه و دو محفظه تقسیم می شود که هرکدام نسبت به مدل خود دارای مزیت های فراوانی است. داشتن دو روزنه بر روی این شیرها عمل تخلیه هوا را با حجم بسیار گسترده تری اعمال می کند‌.

عملکرد شیر تخلیه هوا دو روزنه:

شیر تخلیه هوا دو روزنه دارای موقعیت نصب در ابتدای پمپ آب، در خط اصلی ها و پس از شیرهای کنترلی است. به علاوه در مسیرهای شیب دار خط لوله ها با فواصل هر ۵۰۰ متر یک عدد از این شیرها باید قرار بگیرد. با پر شدن لوله ها از هوا این شیرهای تخلیه قادر به تخلیه این هوای اضافی است تا عمل آبرسانی در بهترین شیوه فراهم شود.

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

مزایای شیر تخلیه هوا دو روزنه:

استفاده اصلی شیر تخلیه هوا در انواع مسیر لوله کشی های آشامیدنی شهری و روستایی، تصفیه خانه های آب، و شبکه های آبرسانی متعدد می باشد.
این شیر الات تعادل میزان هوا را در مسیر لوله ها ایجاد می کند تا از بروز مشکلات مختلف جلوگیری کند. همچنین دارای مقاومت عالی شیمیایی و فیزیکی هستند و در برابر فشار های مختلف دوام بالایی دارند. اتصال این دسته از شیرالات از رزوه و فلنج دار می باشد که مزایای نصب و راه اندازی ساده و بی دردسری دارند. فشار کارکرد شیرهای تخلیه هوا از ۱۰ بار، ۱۶ بار و ۲۵ بار است.

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

خرید شیر تخلیه هوا

برای خرید شیر تخلیه هوا می توانید به صورت آنلاین و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید شیر تخلیه هوا چدنی با کمترین قیمت

لیست قیمت شیر تخلیه هوا دو روزنه چدنی

لیست قیمت شیر تخلیه هوا دو روزنه چدنی به دلیل نوسانات قیمت دلار گذاشته نمی …

دیدگاهتان را بنویسید