خانه / تایمر آبیاری / خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری در برند های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا می توانید این محصول را با تخفیف ویژه پاییزه از طریق شماره های درج شده در وب سایت تهیه نمایید.

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

کاربرد شیر برقی تایمر دار آبیاری

امروزه به دلیل اکسیژن رسانی و هوای پاک در منازل و استفاده از فلاور باکس، باغچه ها، گلدان و باغ ها خانه های ویلایی ….. بیشترین کاربرد را دارد.
با استفاده از تایمر آبیاری اتوماتیک بر روی خروجی لوله های خانه تان نصب و راه اندازی می گردد و به صورت روزانه، ماهانه و هفتگی آبیاری یکنواختی در ساعت های مختلف آبیاری یکنواختی به تمامی گل هایتان می دهد و شما می توانید همیشه فضایی سبز بدون علف های هرز زمانی که حتی در مسافرت و یا سر کار هستید دیگر نگران آبدهی و خرابی فضاهای سبزتان نباشید.

انواع شیر برقی تایمر دار آبیاری

  • شیر برقی تایمردار آکوا
  • شیر برقی تایمردار اوربیت
  • شیر برقی تایمردار بهکو
  • شیر برقی تایمردار آمیکو

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

معرفی شیر برقی تایمر دار اوربیت

شیر برقی تایمر دار اوربیت یکی از محصولات باکیفیت ساخت کشور آمریکا است که محبوبیت بالایی دارد.
این محصول دستگاهی است برای عملکرد سازه های آبیاری به طوری که در غیاب کاربران اعمال می کند. این محصول دارای عملکرد عالی است که یکسری مزایای شگفت انگیز را فراهم می کند.

این مزایای عبارتند از:

کاهش نیروی کار: از آنجا آبیاری از طریق شیر تایمر دار اوربیت، نیازی به نظارت مداوم بر عملیات آبیاری ندارد، می تواند کارهای آبرسانی محصولات زراعی را بدون وقفه انجام دهد.
در نتیجه آبیاری چمن آبیاری باغ آبیاری هوشمند سیستمی است که در آبیاری به زمان و نیروی زیادی نیاز ندارد.

بهبود سبک زندگی: به وسیله این شیر برقی نیازی به نظارت مداوم بر پیش برد آب در محیط های آبیاری ندارد. این آبیاری می تواند در هنگام غیاب شما باشد، و با خانواده استراحت کنید و شب را بخوابید.

آبیاری به موقع: آبیاری خودکار این شیرها، موجب رشد بی رویه گیاهان و محصولات می شود چراکه در زمان مورد نیاز میزان آب را به گیاهان می رساند.
کاهش جریان آب و مواد مغذی: اتوماسیون شدن آبیاری از طریق این شیر برقی تایمر دار اوربیت می تواند با کاهش موثر رواناب از مزرعه به حفظ کود در مزرعه کمک کند.

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

معرفی شیر برقی تایمر دار آکوا

شیر برقی تایمر دار آکوا ابزارهای کنترل خودکار آب هستند که به طور مؤثر مناطقی را که برای مقاصد مختلف کشت شده اند، از باغ ها تا مزارع کشاورزی آبیاری می کنند.
بسته به نوع آبیاری مورد نیاز خود، می توانید از طیف وسیعی از مدلها، از مدلهای اتوماتیک تا مدلهای دیجیتال قابل برنامه ریزی را انتخاب کنید.

عملکرد شیر برقی تایمر دار آکوا

شیر برقی تایمر دار آکوا در تنظیمات مختلف برای تنظیم زمان و مدت زمان جریان آب مورد نظر قرار می گیرند. این مدل از تایمرها متناسب با اندازه شیر استاندارد طراحی شده اند. همچنین می توانند از مدل های مکانیکی که جریان آب دستی را ارائه می دهند تا مدل های دیجیتالی که طیف وسیعی از برنامه نویسی را ارائه می دهند، متغیر باشند. امروزه استفاده از مدلهای دیجیتالی بیشتر متداول است. به علاوه دارای مزیت استفاده آسان و کاربردی هستند. با برنامه نویسی آسان، می توانید عملکرد آبیاری کامل را از راه دور اعمال کنید.

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

ویژگی شیر برقی تایمر دار آکوا تک خروجی

یکی دیگر از ویژگی های مفید که شیر برقی تایمر دار آکوا تک خروجی شامل می شود، قابلیت آبیاری دستی است. برنامه آبیاری دستی به شما امکان می دهد باغ را به صورت دستی و بدون پایان چرخه آبیاری از پیش برنامه ریزی شده آبیاری کنید. پس از اتمام کار، تایمر به برنامه قبلی خود باز می گردد.

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

خرید شیر برقی تایمردار آبیاری

برای خرید خرید شیر برقی تایمردار آبیاری می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار با تخفیف ویژه پاییزه تهیه نمایید.

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید تایمر آبیاری بهکو

خرید تایمر آبیاری بهکو مدل BHC-1110

خرید تایمر آبیاری بهکو مدل BHC-1110 را با قیمتی ویژه از شرکت آریا تجربه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید