خانه / شیر خودکار پلیمری / خرید شیرآلات پلیمری با قیمت مناسب

خرید شیرآلات پلیمری با قیمت مناسب

خرید شیرآلات پلیمری با قیمت مناسب با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده می توانید تهیه نمایید.

خرید شیرآلات پلیمری با قیمت مناسب

کاربرد شیرآلات پلیمری

شیر آلات پلیمری همانطور که از نامش پیداست با بهترین مواد پلیمری نیز در انواع مختلفی تولید شده است. شیر آلات پلیمری بهترین کاربرد و استفاده را در سیستم های آبیاری و سیستم گازرسانی را دارد و برای قطع و وصل مسیر جریان سیال در شبکه های لوله کشی، چند نوع شیر وجود دارد که شیرآلات فلزی و شیرآلات پلیمری متداولترین آنها می باشند.
شیرآلات پلیمری بسیار ارزانتر هستند، در مقابل خوردگی مقاومند و به دلیل سبکتر بودن حمل و نصب آنها بسیار آسانتر از شیرآلات فلزی است.
برای قطع و وصل مسیر جریان سیال در شبکه های لوله کشی، چند نوع شیر وجود دارد که شیرآلات فلزی و شیرآلات پلیمری متداولترین آنها می باشند. سالاهای طولانی شیرآلات فلزی به دلیل استحکام و دوام نسبی خود مورد استفاده قرار گرفته اند ولی در سالهای اخیر و با پیشرفت روز افزون صنعت پلیمر، شیرآلات پلیمری به سرعت جایگزین شیرآلات فلزی شده اند.
شیر آلات آبیاری از تجهیزات پرکاربرد در کشاورزی است که نقش بسزایی در عملکرد صحیح سیستم‌های آبیاری دارد. این تجهیزات برای قطع، وصل و کنترل جریان آب مورد استفاده قرار گرفته و بر اساس کاربرد، انواع و سایزهای مختلفی دارند. شیرآلات پلیمری ویسپار در موارد مختلفی نظیر: کشاورزی، آبیاری، سیستم‌های انتقال آب، تصفیه آب و پسماند، تجهیزات ساختمان‌، کارخانجات، صنایع و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.
شیرآلات یکی از پرکاربردترین تجهیزات در صنعت کشاورزی هستند و نقش مهمی در عملکردسیستم آبیاری قطره ای ایفا می‌کنند. با این حال در موارد دیگری از جمله سیستم‌های انتقال آب، سیستم تصفیه آب، ساختمان‌‌ها، کارخانجات و… نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.
از جمله مهم‌ ترین ویژگی‌های‌ شیرآلات پلیمری مقاومت در برابر فشار آب، نور خورشید، رسوبات موجود در آب، زنگ‌ زدگی، وزن کم و نصب سریع و راحت است. از طرفی قیمت این نوع از محصولات به دلیل جنس پلاستیکی که دارند از محصولات مشابه فلزی و چدنی پایین‌ تر است.

ویژگی های شیر آلات پلیمری

 • شیرهای پلیمری یکی از بهترین گزینه‌ها برای قطع و وصل و کنترل جریان آب در یک سیستم آبیاری هستند. شیرآلات پلیمری در دسته شیرآلات صنعتی قرار می‌گیرند و انواع مختلفی دارند.
 • این دسته از شیرآلات در اندازه‌های مختلف از ۱/۲ اینچ تا ۱۰ اینچ ساخته می‌شوند. یکی از بزرگترین انواع شیرآلات صنعتی مدل پروانه‌ ای آن است که در این مطلب به بررسی آن می‌پردازیم.
 • بخش‌های اصلی یک شیر پلیمری بدنه، دسته و توپی است. البته از توپی با نام دیسک هم یاد می‌ شود. رایج‌ ترین انواع شیرآلات پلیمریشیرهای توپی، پروانه‌ ای و مهره ‌ماسوره‌ ای هستند.
 • معمولا یک شیر پلیمری را باید به صورت دستی باز و بسته کرد اما برخی از انواع آن که دارای اندازه‌ ای بالای ۴ اینچ هستند امکان باز و بسته شدن به صورت اتوماتیک و بدون کمک اپراتور را دارند.
 • شیرآلات یکی از پرکاربردترین تجهیزات در صنعت کشاورزی هستند و نقش مهمی در عملکردسیتم آبیاری قطره ای  ایفا می‌کنند. با این حال در موارد دیگری از جمله سیستم‌های انتقال آب، سیستم تصفیه آب، ساختمان‌‌ها، کارخانجات و… نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • از جمله مهم‌ ترین ویژگی‌های‌ شیر آلات پلیمری مقاومت در برابر فشار آب، نور خورشید، رسوبات موجود در آب، زنگ‌ زدگی، وزن کم و نصب سریع و راحت است. از طرفی قیمت این نوع از محصولات به دلیل جنس پلاستیکی که دارند از محصولات مشابه فلزی و چدنی پایین‌ تر است.

مزایایی شیر آلات پلیمری

 • قیمت مناسب
 • برای قطع و وصل مسیر جریان سیال در شبکه های لوله کشی، چند نوع شیر وجود دارد که شیرآلات فلزی و شیرآلات پلیمری متداولترین آنها می باشند.
 • مقاومت در مقابل خوردگی و زنگ زدگی
 • در مقابل خوردگی مقاومند و به دلیل سبکتر بودن حمل و نصب آنها بسیار آسانتر از شیرآلات فلزی است.
 • همچنین شیرآلات پلیمری تقریبا فاقد هزینه نگهداری و تعمیر هستند و عمرشان نیز از شیرآلات فلزی بالاتر است.
 • حمل و نقل آسانتر به دلیل وزن کمتر
 • کاهش تعداد اتصالات مصرفی
 • عمر بالاتر
 • هزینه نصب پایین تر
 • مقاومت شیمیایی

خرید شیرآلات پلیمری

برای خرید شیرآلات پلیمری می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت عمده و خرده با ارزان ترین قیمت بازار بدون واسطه نیز تهیه نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر خودکار پلی اتیلن در بازار

قیمت شیر خودکار پلی اتیلن در تجهیزات کشاورزی آریا نسبت به بازار از نرخ پایین …

دیدگاهتان را بنویسید