خانه / آبپاش آبیاری / تولید کننده آبپاش برنجی myr در ایران

تولید کننده آبپاش برنجی myr در ایران

آیا دنبال آبپاش های میر ایرانی هستید که با آبپاش ویر خارجی قابل رقابت است؟تولید انواع آبپاش های تمام دور و تنظیمی myr  در ایران شروع به فعالیت کرد.
آبپاش های میر با تاییده از امور آب و خاک جهاد کشاورزی یکی بهترین نوع ازآبپاش های فلزی هست که قابل رقابت با تمام آبپاش های خارجی هم رده خود هست.
این محصول با شعاع پاشش ۲۵ تا ۳۰ متر و همچنین پودر کنندگی بسیار بالا و دارای سه نازل جداگانه پس آبپاش های myr یکی از تنها رقیب های آبپاش های ویر خارجی هستند.
آبپاش های فلزی میر در دو مدل تمام دور و تنظیمی تولید می شوند که در سراسر ایران نمایندگی و پخش فعال می پذیرد.

تولید کننده آبپاش برنجی myr در ایران

معرفی آبپاش برنجی myr :

آبپاش برنجی myr، یکی از مدل های محبوب و کاربردی است که به سبب ویژگی های عالی و منحصر به فرد، مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است. این محصول با آبیاری دقیقی که دارد یک نظم خاصی در رشد گیاهان به صورت کلی فراهم می کند.
طراحی این ابپاش ابیاری میر به گونه ای است که تحت تأثیر مستقیم فشار آب قرار می گیرد و موقعیت تبدیل آن به قطره های شبیه باران را تحت شعاع معینی فراهم می کند .
همچنین این قطرات را به اطراف خود توزیع می کند. این مدل ابپاش ابیاری از مدل های ضربه ای است که به نام های زراعی یا چکشی هم مشهور است.

عملکرد آبپاش برنجی myr :

آبپاش برنجی myr یکی از تجهیزات محبوب و پرفروش در وب سایت ما است که از طراحی ویژه و منحصر به فردی بهره می برد. این محصول قادر به آبیاری یکنواخت تمامی گیاهان و محصولات کشاورزی به یک اندازه است.
این آبیاری الگویی مشابه باران را بر روی سطح زمین تداعی می کند که این امر مزایای فوق العاده ای برای رشد خوب و مناسب گیاهان دارد.
این عملکرد آبیاری به وسیله تحت فشار قرار دادن آب و خروج آن از روزنه های نازل های مربوطه می باشد. به این ترتیب آب به صورت قطره های پودری شکل بر روی سطح گیاهان انتقال می شود.

تولید کننده آبپاش برنجی myr در ایران

ویژگی آبپاش برنجی myr :

آبپاش ابیاری بارانی برنجی myr، دارای موقعیت نصب و راه اندازی در امتداد مسیر خطوط ابیاری است. قطره های آب به شکل فورانی مانند از سه عدد نازل مربوطه این ابپاش با قدرت خاصی خارج می شود.
یکی از قطعات اصلی این ابپاش، یک اهرم مکانیکی است. آب از طریق این قطعه به کمک نیروی خود الگویی بارانی را به خود پیدا می کند.
این اهرم با توجه به حالت تنظیم شده بر همان حالت به صورت متوالی هنگام پاشش آب، ضرباتی را وارد می کند.

مزایای آبپاش برنجی myr :

با استفاده از آبپاش برنجی myr، می توانید حداکثر استفاده از منابع آبی را ببرید‌. از این رو یکی از تجهیزات مقرون به صرفه است که به خصوص برای مناطق کم آب و کم بارش ساخته و‌ طراحی شده است.
این محصول با توجه به اینکه قادر به انتشار آب همه جانبه در همه زاویه های اطراف خود است، می تواند رشد مناسب و عالی را برای گیاهان و محصولات زراعی تضمین می کند. به علاوه از رشد علف های هرز و آفات جلوگیری می کند.
این ابپاش ابیارای بارانی دارای ساختار بی نظیر است که از قطعات مقاوم تشکیل شده است. این امر موجب مقاومت بالا در مقابل اشعه ماورا بنفش، درجه حرارت بالا، ضربه و فشار می باشد. همچنین طول عمر بالایی را تضمین می کند.

تولید کننده آبپاش برنجی myr در ایران

تولید کننده آبپاش برنجی myr در ایران :

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا عرضه کننده عمده و خرده آبپاش برنجی myr است که از عملکرد باکیفیت بهره می برد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و آنلاین ارزان قیمت این محصول هم اکنون با شماره های در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی

پخش انواع آبپاش های آبیاری بارانی با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار …

دیدگاهتان را بنویسید